*** Hotel Jeřábek ubytování Praha 8

Hotel Praha 8 Jeřábek Hotel Praha ubytování Jeřábek:
Hotel Jeřábek vznikl ze staré formanské restaurace, která byla až do roku 1950 v majetku několika generací rodiny Jeřábkových. Rodinnou restauraci popisuje ve svých knihách i Bohumil Hrabal. V roce 1950 převzal restauraci podnik RaJ Praha 8 a objekt byl uveden do havarijního stavu. V roce 1992 dostala rodina tuto ruinu nazpět a během několika měsíců se podařilo objekt zrekonstruovat a vytvořit příjemný rodinný hotel Jeřábek s restaurací, zahradní restaurací a uzavíratelným parkovištěm uprostřed zeleně.

Jeřábek Praha hotel ubytování:
Moderní hotel Jeřábek je třípatrový hotel rodinného charakteru, který má stylově vybavené pokoje a profesionalita personálu v kombinací s rodinnou atmosférou uspokojí i náročnější klientelu. Některé pokoje mají možnost přistýlky, ale součástí všech je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a umyvadlem, televizor se satelitním příjmem, telefon a trezor.

Ubytování Praha hotel Jeřábek hotelová restaurace:
Součástí hotelu Jeřábek z kategorie **** je stylová restaurace s kapacitou 60 míst a zahradní restaurace s kapacitou 30 míst. Samozřejmostí je možnost dokoupení snídaní, polopenze či plné penze. Jídelní listek hotelové restaurace Jeřábek nabízí výběr ze široké škály domácí i zahraniční kuchyně vše v nejlepší kvalitě. Bohatá snídaně formou švédského stolu, která se každé ráno v hotelu podává je již zahrnuta v ceně za ubytování.

Praha Jeřábek hotel ubytování hotelové služby:
Rodinný hotel Jeřábek má k dispozici salonek s kapacitou 25 osob s potřebným technickým vybavením, ( flipchart, přenosné promítací plátno ), který je vhodný pro pořádání školení, firemních seminářů, ale i rodinných sešlostí. V hotelu Jeřábek je samozřejmostí připojení k vysokorychlostnímu internetu signálem Wifi. Mezi hotelové služby patří praní a žehlení prádla, sekretářské služby, akceptace platebních karet, rezervace míst v restauracích či divadlech, obstarání taxi, či směnárenské služby. Samozřejmostí je uzavřené parkoviště, které se nachází přímo u hotelu Jeřábek.
Hotel Praha 8 Jeřábek - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 8 Jeřábek - disponuje restauracíHotel Praha 8 Jeřábek - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 8 Jeřábek -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 8 Jeřábek -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 8 Jeřábek -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 8 Jeřábek - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 8 Jeřábek - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 8 Jeřábek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 8 Jeřábek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 8 Jeřábek - na pokojích je telefon